2020 Kagami Biraki

Aikikai Fundation Honbu dojo Japán
Sever Cengiz a Török Aikikai Szövetség Főtitkára, P. Gazdag Anett, Mirko Jovandich shihan a Európai Aikido Szövetség tecnikai igazgatója
Sever Cengiz a Török Aikikai Szövetség Főtitkára, P. Gazdag Anett, Mirko Jovandich shihan a Európai Aikido Szövetség tecnikai igazgatója

2020 január 12-én az aikido központi dojo-jában Japánban a Kagami Biraki Ceremónián a Doshu kihirdette azon mesterek névsorát, akik dan fokozatban részesültek.

Mely ceremónián egyesületünk vezetőedzője Pintérné Gazdag Anett eddigi munkásságának köszönhetően 6. dan fokozatban részesült. Így aikdo tekintetében Veresegyházon köszönthetjük Magyarország első 6. danos edzőnőjét.

Mesterünk 1988-ben kezdett el aikidozni Márton Imre sensei irányítása alatt Makón. 1995-ben Szegedre kerülve friss 1. danosként már besegített az aikido edzések vezetésében a Rendőr Testedző Egyletben. 2002-ben Budapestre költözve sensei Kalmár Árpád kyokushin mester dojojában 5 éven át aikido edzéseket vezetett. 2006-ban pedig megindította az aikido és a battodo edzéseket Veresegyházon, megalapítva a Ki Művészetek Egyesületét, mely azóta már kick-box formagyakorlat szakosztállyal bővült.

A Nemzeti Aikido Szövetség Magyarország (NASZM) elnökségi tagjaként kurzusok vezetésével, harcművészeti rendezvények szervezésével, bemutatókkal és az aikido személyiségfejlesztő szerepét hangsúlyozó tudományos előadások tartásával aktív részese a szövetség életének és a hazai rendezésű EAF Konferenciák révén (2014, 2019) az Európai Aikido Szövetségnek.

   

© 2006 Ki Művészetek Egyesülete, 2112 Veresegyház, Paskom u. 21..
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen!